Longines herrfickur

Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur
Longines herrfickur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LONGINES, fickur, gulddoublé, 1900-talets första hälft, savonett, vitemaljerad urtavla, ankargång, boettnr. 5166016, verknr.5166016, cal 18.68Z, diameter 50,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, monogram, glas med repor

647314

2019-05-24