Byrå Louis XVI stil
2019-05-24
647317
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, Louis XVI stil, 1900-talets första hälft fanerade med olika träslag, skiva i sten, 3 lådor, beslag i mässing, höjd ca 76, 60x35 cm
Slitage