Åke Holm vaser urna Tema keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980): vaser 3 st och urna med lock, stengods, olika glasyrer, signerade, höjd ca 10-21 cm

Smärre slitage

647396

2019-07-28