Sigvard Bernadotte puderdosa

Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa
Sigvard Bernadotte puderdosa

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, puderdosa, sterlingsilver, för Georg Jensen, signerad, design nr 278, diamater 8 cm, total vikt 117 g

Bruksslitage

647411

2019-05-24