Figuriner Åke Holm Tema Keramik

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), figuriner, 2 st, stengods, glaserade i blått och grönt, Höganäs, signerade, höjd ca 11-12 cm

Smärre slitage

647413

2019-07-28