Pallar 1930-tal DS Stålmöbler

Pallar 1930-tal DS Stålmöbler
Pallar 1930-tal DS Stålmöbler
Pallar 1930-tal DS Stålmöbler
Pallar 1930-tal DS Stålmöbler
Pallar 1930-tal DS Stålmöbler
Pallar 1930-tal DS Stålmöbler

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALLAR, 1 par, 1930-tal, kromad stålstomme, klädsel i skinnimitation, märkta: D.S Stålmöbler, Malmö, höjd 56 cm

Slitage och skador

647419

2019-05-24