Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLBORD, 1700-tal, barock, furu, oval skiva, rikt skruen dekor, höjd ca 71, 108x67 cm

Senare benställning, lagningar, sprickor

647425

2019-05-24