Hans Fellenius oljemålning

Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning
Hans Fellenius oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS FELLENIUS (1933-1990): Motiv från San Michele, signerad H Fellenius, olja på duk, 45x30 cm

647432

2019-05-28