Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Kråkbergs Anna", signerad och daterad i plåten Zorn 1903, etsning, ca 16x11,8 cm

Litteratur: Hjert & Hjert 114

Gulnad, fläckar, reva i marginalen

647437

2019-05-24