Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL på benställning, för hörn 1800-tal, renässansstil, ek, skuren dekor av apostlar, benställning med sprialvridna ben, totalhöjd 127, 48x46 cm, nyckel finns

Renoverad, kompletterad, slitage, med äldre delar

647438

2019-05-24