Satsbord klädda i spegelglas

Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas
Satsbord klädda i spegelglas

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SATSBORD, 2x3 st , spegelglas, inköpta på Nordiska Kompaniet, spegelglas, höjd 34-46, längd 40-52 cm

Repor och smärre skador

647465

2019-05-24