Puderstol

Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol
Puderstol

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PUDERSTOL, gustaviansk, 1700-talets stlut, skuren dekor, betsad, sitthöjd ca 44 cm

Renoverade, kompletterade fotavslut, slitage, lagningar

647467

2019-05-27