Rolf Norrman oljemålning

Rolf Norrman oljemålning
Rolf Norrman oljemålning
Rolf Norrman oljemålning
Rolf Norrman oljemålning
Rolf Norrman oljemålning
Rolf Norrman oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF NORRMAN (1921-1964): Liggande modell, signerad och daterad Rolf N-n -44, olja på pannå, ca 30x46 cm
HISTORIK: Norrman studerade vid Grünewalds målarskola i Stockholm

647476

2019-05-28