Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KITTEL, koppar, Syrien/Irak, 1900-tal, höjd ca 17, diameter 30 cm

Slitage, äldre lagningar

647492

2019-05-24