Dricksglas 1800-tal

Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal
Dricksglas 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRICKSGLAS, 18 dlr, 1800-talets början, bestående av vinglas, champagnestrut, starkvinsglas samt 1 sk. frimurarglas, 2 glas Cedersbergs glasbruk, slipad och graverad dekor, höjd ca 6-17cm

Nagg

647494

2019-05-24