Dricksglas 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRICKSGLAS, 18 dlr, 1800-talets början, bestående av vinglas, champagnestrut, starkvinsglas samt 1 sk. frimurarglas, 2 glas Cedersbergs glasbruk, slipad och graverad dekor, höjd ca 6-17cm
Nagg
647494
2019-05-24