Erik Wörts

Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK WÖRTS, "Kolding", soffa, Ikea, 1960-tal, stomme av massiv teak, lösa resårdynor klädda med textil, längd 183, sitthöjd ca 40 cm

En lagning i armlän

647497

2019-05-24