Glas Göteborgs glasbruk
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLAS, 8 delar, hälften (Urna samt 3 muggar) sannolikt Göteborgs glasbruk, förgylld dekor, en bägare med handmålad dekor av kvinna, en vas, höjd ca 9-29 cm
Urna med skador och lagnigar, dekorslitage
647505
2019-05-24