Glas Göteborgs glasbruk

Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk
Glas Göteborgs glasbruk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLAS, 8 delar, hälften (Urna samt 3 muggar) sannolikt Göteborgs glasbruk, förgylld dekor, en bägare med handmålad dekor av kvinna, en vas, höjd ca 9-29 cm

Urna med skador och lagnigar, dekorslitage

647505

2019-05-24