Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, skivor med laminat, flaskställ, handtag i trä, ca 1970-tal, höjd ca 70, 72x40 cm

Bruksslitage

647517

2019-05-24