Tadeusz Kamasa

Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa
Tadeusz Kamasa

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

TADEUSZ KAMASA (Polen, 1924-2003): Kvinna med solfjäder, signerad T. Kamasa, olja på duk, ca 70x60 cm

647519

2019-05-24