Gunnel Sahlin Frutteria

Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria
Gunnel Sahlin Frutteria

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNEL SAHLIN, "Frutteria", Kosta Boda, 1990-tal, 7 dlr, samtliga signerade, vissa etikettmärkta, längd ca 11-22 cm

647536

2019-05-27