Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORD, England, Queen Anne, 1700-tal, mahogny, låda i sargen, nyckel skylt i mässing, höjd ca 71, 70x46 cm, nyckel finns
Slitage
647548
2019-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här