Paul Staiger UN

Paul Staiger UN
Paul Staiger UN

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL STAIGER, (USA, född 1941): "UN-Plaza", signerad och numrerad 130/300, färglitografi, bladmått ca 61x87 cm

Gulnader/fläckar

647552

2019-05-25