Värjor
2019-05-24
647565
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VÄRJOR, 2 st., dekorativa, 1900-tal, fästen med förgyllning varav ett med avslut av fågelhuvud, baljor i svärtat läder, längd inklusive baljor ca 87-89 cm
En balja saknar doppsko