Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRJOR, 2 st., dekorativa, 1900-tal, fästen med förgyllning varav ett med avslut av fågelhuvud, baljor i svärtat läder, längd inklusive baljor ca 87-89 cm
En balja saknar doppsko
647565
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här