Värjor

Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor
Värjor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄRJOR, 2 st., dekorativa, 1900-tal, fästen med förgyllning varav ett med avslut av fågelhuvud, baljor i svärtat läder, längd inklusive baljor ca 87-89 cm

En balja saknar doppsko

647565

2019-05-24