Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
RUD TYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, karmstol, 1900-talets andra hälft, Magnus Olsen, böjt, mahogny, sits,- och ryggstöd klädda i blå ulltyg, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage
647574
2019-05-26