Rud Tygesen & Johnny Sørensen karmstol

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

RUD TYGESEN & JOHNNY SØRENSEN, karmstol, 1900-talets andra hälft, Magnus Olsen, böjt, mahogny, sits,- och ryggstöd klädda i blå ulltyg, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage

647574

2019-05-26