Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): "Skymning motiv från Öfver Jerfva" monogramsignerad och a tergo daterad 1895, olja på pannå, 15,5x23 cm

Färgbortfall

647580

2019-05-27