Verner Panton ´´System ´´1-2-3´´ stol
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VERNER PANTON, "System 1-2-3", stol, 1900-talets slut, formgivningsår 1973, benställning i borstat stål, klädd i orange tyg, sitthöjd ca 47 cm
Ingår i tema auktionen Moderna Klassiker
Bruksslitage
647598
2019-05-30