Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, sannolikt Carl Löfving & Söner, gustaviansk stil, sk. Hauptkopia, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, höjd ca 82, 111x53 cm, cites intyg finns, nyckel finns
Smärre bruksslitage, citesintyg finns
647600
2019-05-24