Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, sannolikt Carl Löfving & Söner, gustaviansk stil, sk. Hauptkopia, fanerat i olika träslag, dekor i intarsia, mässingsbeslag, höjd ca 82, 111x53 cm, cites intyg finns, nyckel finns

Smärre bruksslitage, citesintyg finns

647600

2019-05-24