Chesterfield fåtöljer

Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par av chesterfield modell, England, 1900-talets andra hälft, djuphäftat skinn, etikett märkt med "upholstery leather by the Liverpool tanning company, sitthöjd ca 43 cm, 100x90 cm

slitage och sprickor i skinnet

647607

2019-05-25