Jan Stenvinkel olja på duk

Jan Stenvinkel olja på duk
Jan Stenvinkel olja på duk
Jan Stenvinkel olja på duk
Jan Stenvinkel olja på duk
Jan Stenvinkel olja på duk
Jan Stenvinkel olja på duk

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JAN STENVINKEL (1933-1989): "Impressionistens träd", signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 65x95 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytrepor/tryckmärken

647623

2019-05-25