Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JAN STENVINKEL (1933-1989): "Impressionistens träd", signerad Stenvinkel, olja på duk, ca 65x95 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytrepor/tryckmärken
647623
2019-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner