Bert Johnny Nilsson mappar
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) "Spegelskärvans krig och kärlek, kassett/mapp innehållandes 10+10 st signerad och numrerade färggravyrer, 65/140 respektive 25/140, tryckt av Ateliers Georges Visat Paris 1978-79, texter av IImar Laaban, bladmått ca 49x36 cm
Kassetter med fläckar
647625
2019-05-25