Bert Johnny Nilsson mappar

Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar
Bert Johnny Nilsson mappar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) "Spegelskärvans krig och kärlek, kassett/mapp innehållandes 10+10 st signerad och numrerade färggravyrer, 65/140 respektive 25/140, tryckt av Ateliers Georges Visat Paris 1978-79, texter av IImar Laaban, bladmått ca 49x36 cm

Kassetter med fläckar

647625

2019-05-25