Klubbat för:
3 200 EUR
Utropspris
1 000 EUR
TAPIO WIRKKALA, bordslampa, Idman, 1960-tal, svartmålad metall, mässing, totalhöjd 31 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
647627
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här