Lars Johansson

Lars Johansson
Lars Johansson
Lars Johansson
Lars Johansson
Lars Johansson
Lars Johansson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS JOHANSSON (född 1945), "Ikaros", etning, signerad L. Johansson och numrerad 33/125

Ej examinerad ur ram

647631

2019-05-30