Viking armbandsur 14 k guld
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
VIKING, armbandsur, 14 k guld, manuellt urverk, plexiglas, senare flexilänk förgylld, diameter ca 22 mm
Bruksslitage. Lock med bucklor. Flexilänk med skador. Fungerar ej vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
647643
2019-05-25