Viking armbandsur 14 k guld

Viking armbandsur 14 k guld
Viking armbandsur 14 k guld
Viking armbandsur 14 k guld
Viking armbandsur 14 k guld
Viking armbandsur 14 k guld
Viking armbandsur 14 k guld

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

VIKING, armbandsur, 14 k guld, manuellt urverk, plexiglas, senare flexilänk förgylld, diameter ca 22 mm

Kuntoraportti

Bruksslitage. Lock med bucklor. Flexilänk med skador. Fungerar ej vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

647643

Päivämäärä:

2019-05-25