Matsola Burman oljemålning

Matsola Burman oljemålning
Matsola Burman oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSOLA BURMAN (1925-2008): "Ro med rosor", signerad och daterad a tergo Matsola Burman -68, olja på pannå, ca 28x39 cm

647657

2019-05-24