Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, 2 dlr, gustaviansk stil, bemålat, beslag i mässing, höjd ca 231, 90x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage
647661
2019-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här