Skåp med vitrinöverdel gustaviansk stil

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, med vitrinöverdel, 1900-talets andra hälft, 2 dlr, gustaviansk stil, bemålat, beslag i mässing, höjd ca 231, 90x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage

647661

2019-05-25