Matgrupp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATGRUPP (6) gustaviansk stil, bord, samt 6 stolar och sideboard, mahognyfanér, bordets höjd ca 74 samt 140x100 cm, sideboard höjd ca 90 samt 190x45 cm, stolarnas sitthöjd ca 46 cm
Fanérskador, slitage, blekt
647666
2019-05-25