Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
JENS HARALD QUISTGAARD, skålfat, stånglimmad teak, båtformad, stämplad Dansk Design Danmark JHQ, längd 61,5 cm, bredd 12,5 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
Slitage
647668
2019-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här