Teakfat design Jens Harald Quistgaard

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

JENS HARALD QUISTGAARD, skålfat, stånglimmad teak, båtformad, stämplad Dansk Design Danmark JHQ, längd 61,5 cm, bredd 12,5 cm

Proveniens: samling Jaakko Lindberg

Slitage

647668

2019-06-11