Klubbat för:
6 400 SEK
3 000 SEK
GIOVANNI FRANCESCO ROMANELLI, kopia efter, 18/1900-tal, "The Cumean Sybil", ´VT NON CONFVN/DAR´ (on the book), olja på duk, ca 64,5x51 cm
Tryckmärken, mindre dukreva
647674
2019-05-25