Romanelli efter

Romanelli efter
Romanelli efter
Romanelli efter
Romanelli efter

Klubbat för:

6 400 SEK

3 000 SEK

GIOVANNI FRANCESCO ROMANELLI, kopia efter, 18/1900-tal, "The Cumean Sybil", ´VT NON CONFVN/DAR´ (on the book), olja på duk, ca 64,5x51 cm

Tryckmärken, mindre dukreva

647674

2019-05-25