Gymnastikbock

Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock
Gymnastikbock

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, Rantzow Gymnastikmateriel, på hjul, höj- och sänkbar, plintens mått ca 34x50 cm

bruksslitage

647677

2019-06-02