Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
GYMNASTIKBOCK, 1900-tal, furu med skinnklädd överdel, Rantzow Gymnastikmateriel, på hjul, höj- och sänkbar, plintens mått ca 34x50 cm
bruksslitage
647677
2019-06-02