Applique samt väggkonsol

Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol
Applique samt väggkonsol

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

APPLIQUE, VÄGGKONSOL, omkring år 1900, väggkonsol i bränförgylld brons, höjd ca 20-30 cm

mindre slitage

647684

2019-05-24