Tillbaka till katalog
Art deco armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Beskrivning
HERRARMBANDSUR, art deco, 1920/30-tal, gulddoublé, manuell, plexiglas, boettnr. 720160, innerboett märkt RW, läderarmband med stålspänne, 21,5x37 mm, etui
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
647693
Datum:
2019-05-25