Tillbaka till katalog

Art deco armbandsur

Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur
Art deco armbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

Beskrivning

HERRARMBANDSUR, art deco, 1920/30-tal, gulddoublé, manuell, plexiglas, boettnr. 720160, innerboett märkt RW, läderarmband med stålspänne, 21,5x37 mm, etui

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

647693

Datum:

2019-05-25