Servis 3 delar i silver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHOKLADKANNA, GRÄDDSNIPA, SOCKERSKÅL MED LOCK, 3 dlr, silver, handtag och knopp i trä, märkt 830s med svenska kontrollstämplar samt månskära, höjder ca 7-18 cm, total vikt ca 534g
Slitage, repor
647731
2019-05-29