Servis 3 delar i silver

Servis 3 delar i silver
Servis 3 delar i silver
Servis 3 delar i silver
Servis 3 delar i silver
Servis 3 delar i silver
Servis 3 delar i silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKANNA, GRÄDDSNIPA, SOCKERSKÅL MED LOCK, 3 dlr, silver, handtag och knopp i trä, märkt 830s med svenska kontrollstämplar samt månskära, höjder ca 7-18 cm, total vikt ca 534g

Slitage, repor

647731

2019-05-29